Turniej dzikich drużyn "MAZOWIA CUP"

W niedzielny słoneczny poranek na boisku Orlika rozpoczął się turniej dzikich drużyn "MAZOWIA CUP". W turnieju wzięli udział chłopcy z rocznika 2003 i młodsi. Mecze były rozgrywane system "każdy z każdym". Na boisku zaprezentowały swoje umiejętności trzy drużyny: FC Ząbki, FC Gofry i FC Dziki. Rozegrane spotkania obfitowały w dużą ilość bramek, co mogło się podobać. W klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce zajęła drużyna FC Dziki. Na drugiej pozycji w tabeli uplasował się zespół FC Gofry przed drużyną FC Ząbki. W turnieju wyłoniono najlepszych zawodników z poszczególnych drużyn, którymi zostali: Patryk Piecka, Dawid Zwierzchowski i Maksymilian Jamroziński. Najlepszym bramkarzem turnieju został Paweł Kraska, natomiast królem strzelców Jakub Bolmowski. Zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i nagrody indywidualne, które ufundował p. Jacek Kozłowski prezes Mazowii. DZIĘKUJEMY :)

Powiązana galeria: